Недвижимость в Украине

Советы владельцам недвижимости, альтернативые источники энергии, обсуждение вопросов о ремонте

Поиск:

Щодо можливості облаштування санвузлів та ванних кімнат безпосередньо над житловими кімнатами

23 January 2007

МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ РОЗ’ЯСНЕННЯ
Роз’яснення від 01.12.2006

Щодо можливості облаштування санвузлів та ванних кімнат безпосередньо над житловими кімнатами

Відповідно до чинних державних будівельних норм ДБН В.2.2-15-2005 “Житлові будинки. Основні положення” підсобні приміщення квартири (ванна, вбиральня, душова, приміщення для прання, кухня, комора) призначені для гігієнічних або господарсько-побутових потреб мешканців. Згідно з п. 2.28 зазначених державних будівельних норм не допускається розміщення вбиральні та ванної (або душової) над житловими кімнатами і кухнями. Ці приміщення допускається розміщувати над кухнею квартир, розташованих у двох рівнях. Не допускається кріплення приладів і трубопроводів безпосередньо до міжквартирних стін і перегородок, які огороджують житлові кімнати.

Відповідно до вимог п. 1.2 СНиП 3.04.01-87 “Изоляционные и отделочные покрытия” ізоляційні, оздоблювальні, захисні покриття і конструкції підлог повинні виконуватися згідно з проектом. Заміна передбачених проектом матеріалів і виробів допускається тільки за погодженням із проектною організацією і замовником.

Вимогами п. 3.12 ДБН В.2.2-15-2005 “Житлові будинки. Основні положення” встановлено: “Для забезпечення гігієнічних вимог у житлових будинках будівельні та опоряджувальні матеріали, у тому числі матеріали, які використовуються для виготовлення вбудованих меблів, систем гарячого і холодного водопостачання, вентиляції, повинні мати позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи”.

Надруковано: “Інформаційний бюлетень Мінбуду України”, N 12,

грудень, 2006 р.

Спасибо Вам за добавление этой статьи в:

Тема Законодательство | Trackback | Вверх  

« Предыдущая статьяСледующая статья »

Комментарий